HAKKIMIZDA

1974 Yılında kurulan Yılmaz Tornacılık iki adet rovelver 2 adet matkap ile imalat hayatına başladı. Piyasa ve müşterilerden gelen siparişleri uygun imalatları gerçekleştirmek kaliteli ve seri imalatlar yapabilmek için Makine parkuru rovelver’den index’lere, torp’lara, hidrolik ve eksantrik preslere, torna ve freze tezgahlarına doğru gelişti.

Başlangıçta sadece rovelver ağırlıklı imalat, zamanla metallerin işlenmesi ve teknik çizimlere göre imalata dönüştü. Ürün yelpazesini genişleterek otomotiv, makine, regülatör ve transformatör piyasası yanına cam ve kapı güvenlik ürünleri ile de hırdavat ve nalburiye piyasasına ürün sunmaya başladı.

Yılmaz tornacılık sürekli artan müşterilerinin bütün ihtiyaçlarına cevap verebilmek için bir yandan ürün çeşit ve kalitesini arttırırken diğer yandan daha uygun fiyat ve hızlı servis anlayışıyla hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkartmak için aralıksız çalışmaktadır.

Firmamız yaptığı yatırımlarla hem üretim ve stok kupasını arttırmış hem de hizmette sürekliliği daha etkin hale getirmeye başarmıştır. Dinamik genç ve deneyimli kadrosunun enerjisini ve bilgisini müşterilerinden aldığı güç ve güvenle birleştirerek sektörde daha büyük hedeflere doğru yürümektedir.

Yılmaz tornacılık müşteri hizmetlerini ürünün vazgeçilmez bir tamamlayıcısı olarak görmektedir ürün kalitesi ile hizmet kalitesinin toplam kalite oluşturduğuna inanmaktadır müşterilerimize imalat öncesi teknik resimden malzeme cinsinin seçimi ne kadar gerekli tüm düetleri sağlamaktadır teslimatları mümkün olan en kısa sürede yapmaktadır.

Müşteri memnuniyetinin maksimum düzeye sağlanması çalışanlarının sürekli eğiterek niteliklerinin arttırılması tedarikçilerin kalite düzeylerinin yükseltilmesi kaynak ihtiyaçları tespit edilerek Optimum kullanılmasını sağlaması yürürlükteki yasal mevzuların ve uluslararası standartların eksiksiz yerine getirilmesi şirket prensibimizdir.

İşyerimizde üretimini gerçekleştirmek de olduğumuz tüm ürünlerimizin üretim ve satış sonrası süreçte çevre performansınızı sürekli arttırarak çevre risklerini azaltmak için çalışmalarımızı bilinçlenmesine önem verilmektedir.

Şirketimiz ve tüm çalışanlarımız çevre korumasının insanlara ve geleceğimize gösterilmesi gereken bir saygı olduğuna inanmaktadır.

Sosyal Medya'da bizi Takip edin...

Bizi Sosyal Medya'da takip ederek yeni çıkan ürünlerimizden haberdar olabilir, ürün bilgilerilerimize ulaşabilirsiniz.